Ubezpieczenie

UBEZPIECZ Z NAMI SWOJĄ INSTALACJĘ PV! Pewność w niepewnych czasach!

Dlaczego warto?

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów stworzyliśmy program ubezpieczeniowy pozwalający w pełni cieszyć się instalacją PV.

Dbasz o środowisko, produkujesz własną energię, oszczędzasz na rachunkach za prąd – nie pozwól by nic i nikt Ci tego nie popsuło! To wszystko w cenie oferty!

Kto może skorzystać?

Klient indywidualny

Przedsiębiorca

Rolnik

Co zawiera ubezpieczenie?

Ochrona finansowa na wypadek wszystkich zdarzeń losowych (poza wyłączonymi w warunkach ubezpieczenia) skutkujących uszkodzeniem bądź utratą mienia. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia na skutek m. in. : kradzież, grad, wandalizm, uszkodzenie przez gryzonie.
Ubezpieczenie pozwala na uzyskanie rekompensaty za niewyprodukowaną energię elektryczną wskutek wystąpienia szkody w mieniu objętym zakresem ubezpieczenia instalacji od zdarzeń losowych. Co oznacza, że w sytuacji uszkodzenia mikroinstalacji i przerwy w produkcji energii Ubezpieczyciel wypłaca świadczenia za okres straty.
Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje wypłatę świadczenia w sytuacji gdy przydomowa elektrownia nie wyprodukuje tyle energii ile pierwotnie zakładano. Jest to rekompensata pieniężna wyliczona zgodnie z ceną za 1kWh podaną w polisie.

Pliki do pobrania

Ustandaryzowany_dokument_Concordia_Mój_Dom_20_02

OZE_OWU_OD 07 09 2020

Karta produktu_OZE_2020 09 07

Ubezpiecz z nami Swoją instalację