Dlaczego my?

Firma Greenenerga Polska pragnie zaprezentować Państwu ofertę na kompleksowe rozwiązanie pozyskania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii. Prąd i ogrzewanie prosto ze słońca.

Greenenerga Polska to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę, którzy specjalizują się w dziedzinie takiej jak odnawialne źródła energii. Od 2015 roku dynamicznie rozwijamy firmę i realizujemy inwestycje, nie tylko komercyjne, ale i badawczo-rozwojowe, m.in. Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, gdzie zastosowaliśmy szereg różnych rozwiązań technicznych i co najmniej 20 różnych rodzajów paneli, instalację fotowoltaiczną na dachu sklepu Carrefour w Zgorzelcu i inne, które wspomaga energia słoneczna.​ Dlatego dzisiaj swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania.

Posiadamy zespół fachowców, który pomoże Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie w szerokim zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE), zarządzać projektami oraz wszystkimi formalnościami administracyjnymi i wspierać Państwa w sprawach techniczno- logistycznych.

Misja naszej firmy

aktywne wspomaganie
ochrony środowiska
i zasobów naturalnych

wspieranie produkcji
energii ze źródeł
niekonwencjonalnych

rozsądne wybieranie
najkorzystniejszych technologii
dla naszych klientów

Energia elektryczna generowana ze światła słonecznego zasila część potrzeb własnych, generując zarówno efekt ekologiczny w postaci pozyskania czystego źródła prądu nie obarczonego skumulowaną emisją substancji zanieczyszczających, jak też efekt ekonomiczny poprzez ograniczenie zakupu energii z sieci. Inwestor uniezależnia się od dostawców energii i od wzrostu cen energii, związanych z dotowaniem bloków węglowych. Mikroinstalacja fotowoltaiczna dostarcza prąd do wszystkich urządzeń elektrycznych, co przynosi znaczne oszczędności w poborze energii z sieci.