Mikroinstalacja dla domu

Mikroinstalacja dla  domu.
Masz dom,
a może właśnie go budujesz? Co gdyby mógł być całkiem ekologiczny, a Ty zamiast płacić rachunki za prąd mógłbyś przeznaczyć te środki na inne cele?
Brzmi niewiarygodnie, ale z nami to możliwe! Już dziś przekonaj się jak uniezależnić się od ciągłych podwyżek cen energii.
Oferujemy specjalnie dla Ciebie najwyższej klasy panele fotowoltaiczne, dzięki którym energia ze słońca zasili Twój dom– całkiem za darmo. Instalacje fotowoltaiczne są tak zaprojektowane, aby cała wyprodukowana energia była od razu przekazywana do sieci w Twoim domu. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Sprawia to, że inwestycja ta zarabia na siebie każdego dnia. Energetyka operuje pojęciem opust. Oznacza to tyle, że Klient, w dowolnym momencie, może odebrać od energetyki 80% przekazanej wcześniej energii (mikroinstalacja o mocy do 10kW) lub 70% (mikroinstalacja do 40kW). Pozostawione 20% lub 30% energii przekazywanej pokrywa koszty przesyłu. Rozliczenia są realizowane w cyklach corocznych.

Jeśli nie chcesz inwestować swoich środków w koszt instalacji to fotowoltaika w kredycie jest idealną opcją dla Ciebie. Ponadto wszelkie formalności załatwisz w jednym miejscu. Nasi fachowcy dobiorą specjalnie dla Ciebie najodpowiedniejszą ratę tak, aby dostosować ją do Twojego budżetu.

Jako prosument możesz tez skorzystać z dotacji w programie „Mój prąd” i obniżyć koszt swojej instalacji nawet o 5.000 zł. Nie zwlekaj aż środki się wyczerpią, niech inni Cię nie wyprzedzą. W ramach naszych usług pomożemy Ci przygotować wniosek tak, aby spełniał wszelkie kryteria i nie został odrzucony. Dzięki porozumieniu, które mamy podpisane z NFOSiGW Twój wniosek zostanie szybko rozpatrzony.
Więcej o programie w „Mój prąd”.