Ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne Zamość

Zamość to jeden z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa lubelskiego. Nazywany “Perłą Renesansu” i “Padwą Północy” na przełomie XVI i XVII wieku był najnowocześniejszą twierdzą Rzeczypospolitej. O takie miejsce warto dbać, aby dziś też można było nazwać go najnowocześniejszym. Dlatego Greenenerga Polska oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki, które są najbardziej postępowym sposobem oszczędzania na prądzie i dbania o środowisko naturalne.
Ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne Zamość.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Klimat umiarkowany w Zamościu wyróżnia się większym stopniem kontynentalizmu, co oznacza, że lata są upalne, a zimy surowe. Jednak, mimo iż średnia temperatura roczna wynosi około 7,2°C, to nie ma to wpływu m.in. na ogrzewanie domu za pomocą paneli na podczerwień. Panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Zamość może pochwalić się też osiedlem, którego nie ma żadne inne miasto w Polsce. Jest kameralne, przyjemne dla oka i posiada podziemne tunele, w których umieszczono wszystkie niezbędne instalacje. Osiedle Zamoyskiego było jednym wielkim eksperymentem, które pozytywnie zaskoczyło mieszkańców. Tak samo jak fotowoltaika. Amerykański eksperyment dowiódł, że odnawialne źródła energii mogą zastąpić elektrownie konwencjonalne. Mimo to, wiele osób uważa, że panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza
W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakoœci powietrza. Coraz częściej stężenie szkodliwych pyłów jest przekraczane, ponieważ palenie węglem, drewnem I innymi paliwami stałymi w piecach w okresie zimy, wywołuje trujący smog. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Generujemy coraz więcej prądu. W Zamościu jest to koszt średnio 160 zł. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierza nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Każde miasto, w tym Zamość, rozwija się między innymi dzięki dofinansowaniom. Jeżeli więc postawisz na nowoczesność i wybierzesz nasze panele fotowoltaiczne, możesz liczyć na liczne dofinansowania do fotowoltaiki. W ramach naszej działalności znajduje się:

Postęp i natura w Zamościu. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!