Program “Mój prąd” Tarnogród.

Tarnogród otrzymał prawa miejskie od króla Zygmunta II Augusta 14 maja 1567. Obecnie jest to niewielkie miasto zlokalizowane w okolicy typowo rolniczej, podzielone na pięć dzielnic, które zamieszkuje ponad 3300 mieszkańców. Sercem Tarnogodu jest jeden z największych rynków w Polsce, wokół którego skupia się handel. Greenenerga Polska staje naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Tarnogrodu i oferuje najlepsze panele fotowoltaiczne, dofinansowania do fotowoltaiki oraz dotacje dla rolników na fotowoltaikę, które przypadną do gustu osobom fizycznym, firmom oraz rolnikom.
Program “Mój prąd” Tarnogród.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Wzrastające ceny za energię zmuszają do przemyśleń związanych z tym jak obniżyć rachunki za prąd. Jedyną rozsądną odpowiedzią na to pytanie jest mikroinstalacja, produkująca darmowy prąd. Jednak niektórzy błędnie uważają, że mikroinstalacja dachowa działa tylko w słoneczne i letnie dni. Wystarczy przyjrzeć się jej działaniu, aby zobaczyć, że nawet w najzimniejszym miesiącu możesz cieszyć się naturalną i tanią energią. Mianowicie, panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Proste i skuteczne działanie fotowoltaiki przez cały rok.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Główną zabudowę Tarnogrodu stanowią domy jednorodzinne, jednak znajduje się tam również 9 bloków mieszkalnych. Panele fotowoltaiczne Greenenerga Polska nie są dedykowane wyłącznie dla właścicieli domów. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Wystarczy, że złożysz odpowiednie dokumenty, a Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Wszyscy słyszymy o szkodliwym wpływie smogu na nasz organizm, szczególnie że Polska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w całej Unii Europejskiej. Ale aby pokonać tego wroga należy zacząć już dziś od swojego domu i zastąpić konwencjonalne źródła energii nowoczesnymi rozwiązaniami. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień, które dodatkowo ułatwia oszczędzanie.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Greenenerga Polska kieruje swoją ofertę do każdego kto chce uniezależnić się od wydatków za prąd. Średnio jest to około 160 zł lub więcej, a biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Dofinansowania do fotowoltaiki
może uzyskać każdy – osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, dostępne są również dotacje dla rolników na fotowoltaikę. W ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Zielone serce Tarnogrodu. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!