Panele fotowoltaiczne Świdnica

1. Krótki opis.
2. Czy panele fotowoltaiczne Świdnica się opłacają?
3. Fotowoltaika Świdnica a mieszkanie w bloku.
4. Odnawialne źródła energii w Świdnicy a zanieczyszczenia powietrza.
5. Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.
6. Panele fotowoltaiczne Świdnica z dofinansowaniem.

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m. Według danych z 1 stycznia 2012 powierzchnia miasta wynosiła 21,76 km² . Świdnica naprawdę może się podobać. Wie o tym każdy, kto zawita do miasta i zatrzyma się choć chwilę przy jego zabytkach. Jest czym się pochwalić – XVII- wieczny Kościół Pokoju wpisany jest na prestiżową Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zaś nastrojowy Rynek zdobywał już wielokrotnie nagrody za najpiękniejsze iluminacje nocne. Dlatego Greenenerga Polska zaczarowana pięknem tego miasta, oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki, które z pewnością oczarują mieszkańców Świdnicy.

Czy panele fotowoltaiczne Świdnica się opłacają?

To, że nie zawsze świeci słońce nie ma wpływu m.in. na ogrzewanie domu za pomocą paneli na podczerwień. Jak to możliwe? Panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa Świdnica działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku

Świdnicę zamieszkuje około 57 041 mieszkańców, a nowych mieszkańców wciąż przybywa. Nic więc dziwnego, że od kilku lat trwa tam budowlany boom na osiedla bloków jednorodzinnych. Jednak wiele osób uważa, że panele fotowoltaiczne Świdnica są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja Świdnica umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza

Od dłuższego czasu media poruszają temat smogu. Również w Kielcach debatowano na temat walki ze smogiem w mieście. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna Świdnica eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne

Duże miasto generuje dużą ilość energii. Tyczy się to zarówno osób fizycznych, przedsiębiorstw czy zaspokajaniu potrzeb energetycznych miasta. W Świdnicy średni koszt to 55 groszy za 1 kWh energii elektrycznej. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto, ponieważ Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem

Rozwój Świdnicy i ekologii może iść w parze dzięki licznym dofinansowaniom. W ramach naszej działalności znajduje się:

dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,

• program ,,Mój prąd”,

ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,

Agroenergia” dla rolników,

• ulga dla rolników.

Świdnica czarująca ekologią. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!