Panele fotowoltaiczne Stalowa Wola

Stalowa Wola to miasto założone w 1938r., które swoją nazwę zawdzięcza gen. Tadeuszowi Kasprzyckiemu. Ówczesny minister spraw wojskowych o planie budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego mówił, że jest to ,,stalowa wola narodu polskiego wybicia się na nowoczesność”. Przez te wszystkie lata wiele się zmieniło – zaczęto budować nowe budynki mieszkalne oraz publiczne, nadano prawa miejskie aż wreszcie Stalowa Wola z małego przyfabrycznego osiedla stała się dużym miastem. Jednak jedno się nie zmieniło. Miasto wciąż ma tamtą ,,stalową wolę” otwarcia się na nowoczesność. Dlatego Greenenerga oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne Stalowa Wola oraz dofinansowania do fotowoltaiki, które pozwolą pewnie wkroczyć w nowoczesność.

Czy panele fotowoltaiczne Stalowa Wola się opłacają?

Średnia roczna temperatura w Stalowej Woli wynosi 8 °C. Panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca Stalowa Wola jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa Stalowa Wola działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika Stalowa Wola a mieszkanie w bloku

Stalowa Wola buduje się w przyszłość. Prężnie powstają nowe bloki, dzięki którym stalowowolskie rodziny mogą cieszyć się rodzinnym szczęściem we własnych mieszkaniach. Jednak wiele osób uważa, że panele fotowoltaiczne Stalowa Wola są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca Stalowa Wola. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja Stalowa Wola umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd Stalowa Wola.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza

Konwencjonalne źródła energii pogarszają stan powietrza w niejednym mieście w naszym kraju, również w Stalowej Woli. Palenie węglem, drewnem i innymi paliwami stałymi w piecach to przyczyny smogu, o którym często ostrzegają nas alerty. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna Stalowa Wola eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne

Koszt prądu w Stalowej Woli wynosi około 160 zł miesięcznie. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem

Każde rozwijające się miasto takie jak Stalowa Wola, może liczyć na dofinansowania. W ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Nowoczesna i ekologiczna Stalowa Wola wolna od wzrastających cen za prąd. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!