Mikroinstalacje Sarzyna

Sarzyna to niewielka wieś położona w województwie podkarpackim, którą zamieszkuje prawie cztery tysiące osób. Mieszka tam wiele rodzin, rolników, istnieją firmy, którym Greenenerga Polska oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne, dofinansowania do fotowoltaiki oraz dotacje dla rolników na fotowoltaikę, aby dostęp do zielonej energii był jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy.
Mikroinstalacje Sarzyna.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Działa każdego dnia bez względu na pogodę chociaż niektórzy błędnie uważają, że mikroinstalacja dachowa działa tylko w słoneczne i letnie dni. Tymczasem nawet w najzimniejszym miesiącu można cieszyć się naturalną i tanią energią. Otóż panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Z kolei nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii. Gdy tylko zapotrzebowanie wzrośnie będziesz mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie i mieć darmowy prąd przez cały rok.

Fotowoltaika dla rolników.
Rolnicy są zmuszeni płacić ogromne rachunki za prąd, aby ich gospodarstwa prawidłowo funkcjonowały. Jedną z wielu zalet czerpania darmowej energii ze słońca jest niezależność. Panele fotowoltaiczne pozwalają rolnikom zapomnieć o wysokich rachunkach na długie lata, ponieważ ich elektrownia fotowoltaiczna będzie produkować darmowy prąd przez cały rok. Obecnie, inwestycja w fotowoltaikę jest szalenie prosta, a dodatkowym plusem są rządowe programy dla rolników oraz odliczenie fotowoltaiki od podatku rolnego.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Powietrze, którym oddychamy jest wciąż zanieczyszczane przez wiele czynników m.in.: przez spaliny, fabryki czy palenie drewnem i innymi paliwami stałymi w piecach. Są to przyczyny powstawania smogu, który szczególnie zagraża dzieciom i osobom starszym. Wiele mówi się o próbach walki z tym problemem, jednak w okresie grzewczym jest on nie do opanowania. Specjaliści widzą rozwiązanie w zastosowaniu odnawialnych źródeł energii. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre z nich. Nasza firma zajmuje się tym od lat i montuje najlepsze instalacje fotowoltaiczne, które eliminując zużycie paliw stałych, oferują naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne na raty to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się darmową energią ze słońca bez konieczności inwestowania całej kwoty jednego dnia. Greenenerga przygotowała dla Państwa oferty finansowania, dzięki którym mikroinstalacja jest dostępna już za 238,21 zł\m-c brutto. Nasi Klienci mogą z łatwością wziąć najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej), a nasi doradcy indywidualnie dopasują raty.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Coraz większa popularność fotowoltaiki jest związana z licznymi dofinansowaniami dla osób fizycznych, firm i rolników. W ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Ekologiczne wydanie technologii w Sarzynie. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!