Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem Rzeszów

Rzeszów to nie bez kozery stolica innowacji. Jest to dynamicznie rozwijający się ośrodek miejski o coraz szerszym zasięgu oddziaływania. Jako stolica województwa podkarpackiego sięga po najlepsze panele fotowoltaiczne oraz najkorzystniejsze dofinansowania do fotowoltaiki, które ubogacają rosnące w siłę miasto. Odnawialne źródła energii, którymi specjalizuje się Greenenerga idealnie współgrają z innowacyjnym spojrzeniem na świat mieszkańców tego miasta.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Działanie paneli fotowoltaicznych jest proste. Wyłapują one promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Zatem to, że w Rzeszowie w skali roku najniższa średnia temperatura wynosi –2,1 °C nie ma żadnego znaczenia. Dlatego mitem jest, że mikroinstalacja dachowa działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku
Z roku na rok zwiększają się wpływy do budżetu miasta, dzięki czemu Rzeszów dysponuje coraz większymi środkami na inwestycje. Powstają nowe budynki mieszkaniowe, jak również usługowo-handlowe, przemysłowe i biurowe – w tym o standardzie „A”. Według wielu panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza. Specjaliści radzą, aby przed wyjściem na spacer po Rzeszowie czy innym dużym mieście, sprawdzić jaki jest poziom stężenia szkodliwych pyłów w powietrzu. Wystarczy delikatna zmiana pogody, a Rzeszów może utonąć w smogu. Odpowiedzialność za to ponoszą pokolenia, które lekkomyślnie korzystały z konwencjonalnych źródeł energii. Teraz czas na innowacyjne zmiany. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Ceny za prąd w Rzeszowie są różne, ich wielkość zależy od zużycia. Średnio jest to około 160 zł. Jednak nasza własna elektrownia fotowoltaiczna umożliwia nam korzystanie z prądu bez konieczności płacenia. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierza nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem
Innowacyjne miasto Rzeszów, jak i jego mieszkańcy, może liczyć na liczne dofinansowania do fotowoltaiki. W ramach naszej działalności znajduje sie:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem Rzeszów.
Innowacyjny Rzeszów otwarty na naturę. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!