“Agroenergia” dla rolników Połaniec.

Połaniec zaczął tętnić życiem około XI wieku, jednak pierwsze ślady osadnictwa pochodzą z o wiele wcześniejszego okresu. Zasobność w zwierzynę i ryby, dogodne ukształtowanie terenu, sprzyjający klimat oraz łatwy dostęp do wody. To właśnie to przyciągnęło tam pierwszych mieszkańców. Dlatego Greenenerga Polska, dbając o środowisko i klimat Połańca, oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki.
Agroenergia dla rolników Połaniec.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Dbanie o środowisko naturalne za pomocą odnawialnych źródeł energii to spora inwestycja. Dlatego zrozumiałe jest pytanie odnośnie jej opłacalności, szczególnie w zimniejszym i mniej słonecznym okresie. Działanie fotowoltaiki jest proste. Panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. W słoneczne i letnie dni nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mikroinstalacja dachowa działa nawet w najzimniejszym miesiącu, dzięki czemu możesz cieszyć się naturalną i tanią energią cały rok.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Jakiś czas temu w Połańcu ruszyła budowa dwóch nowych bloków, które staną się domem dla 56 rodzin. Panele fotowoltaiczne, które oferuje Greenenerga Polska nie są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Mieszkanie w bloku nie musi wiązać się z rezygnacją z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Wystarczy, że złożysz odpowiednie dokumenty, a Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Polska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w całej Unii Europejskiej, a temat smogu wraca każdej zimy. Nie jest to jednak problem tylko ogólnopolski, ale i lokalny. W Połańcu niejednokrotnie przekaraczano normy dotyczące jakości powietrza, a wszystko to spowodowane jest m.in. poprzez używanie konwencjonalnych źródeł energii. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, poprawiające jakość powietrza, które oferuje Greenenerga.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Greenenerga Polska rozumie, że nie każdy chce od razu inwestować w panele fotowoltaiczne, dlatego Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej). Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej) i nie przejmować się wzrastającymi cenami za prąd.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Prąd i ogrzewanie
z paneli fotowoltaicznych stają się coraz popularniejsze. Jest to związane z większą świadomością odbiorców oraz szeregiem dofinansowań. W ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Połaniec w klimacie zielonej energii. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!