Odnawialne źródła energii Ostrowiec Świętokrzyski

Spis treści:

1. Krótki opis.
2. Czy fotowoltaika się opłaca?
3. Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
4. Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
5. Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.
6. Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.

Ostrowiec Świętokrzyski to miasto, które uzyskało prawa miejsce w 1613 r., a obecnie mieszka tam prawie 70 tysięcy osób. Mieszkają one w domach jednorodzinnych, blokach, posiadają własne firmy lub gospodarstwa rolne. Greenenerga Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego z nich i oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne, dofinansowania do fotowoltaiki oraz dotacje dla rolników na fotowoltaikę. Wszystko to z troską o najwyższą jakość, aby instalacja fotowoltaiczna działała przez długie lata. Odnawialne źródła energii Ostrowiec Świętokrzyski.

Czy fotowoltaika się opłaca?

To prawda, że panele fotowoltaiczne działają dzięki promieniom słonecznym, które wyłapywane przez instalacje produkują darmowy prąd. Jednak mikroinstalacja dachowa odpowiedzialna m.in. za ogrzewanie domu działa również, gdy nie świeci słońce, dlatego nawet zimą możesz cieszyć się naturalną i tanią energią. Jest to możliwe dzięki nadwyżce prądu, która jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, aby 70% lub 80% z niej można było odebrać w późniejszym okresie. Taki mechanizm sprawia, że panele na podczerwień są w stanie zasilić Twój dom naturalną energią przez cały rok.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Ostrowiec Świętokrzyski dzieli się na 20 osiedli, a mieszkańcy mogą wybierać między mieszkaniem w domu a bloku. Wybór lokum jest sprawą indywidualną tak jak wybór odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej. Mieszkanie w bloku nie musi wiązać się z rezygnacją z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Wystarczy złożenie odpowiednich dokumentów, aby Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie produkowała darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Sprawa zanieczyszczeń powietrza jest niezwykle ważna. Nie tylko ze względu na środowisko, ale również zdrowie każdego z nas. Ogrzewanie domu w sezonie grzewczym generuje masę szkodliwych substancji, ponieważ spalane są paliwa stałe. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje ich zużycie w zamian za naturalne ogrzewanie na podczerwień. W ofercie Greenenergy znajdują się również inne rozwiązania związane z ogrzewaniem domu np. gruntowa pompa ciepła czy powietrzna pompa ciepła, które dodatkowo generują niższe koszty.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne

Dla Państwa komfortu Greenenerga Polska, w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami, oferuje najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej), dzięki którym panele fotowoltaiczne na raty dostępne są już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej). Naszym Klientom pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz dopasowujemy raty odpowiednie dla każdej kieszeni tak, aby każdy kto powierzy nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mógł obniżyć swoje rachunki za prąd.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Rosnąca popularność fotowltaiki idzie w parze ze zwiększona ilością dofinansowań. Obejmują one osoby fizyczne, firmy oraz specjalne dotacje dla rolników na fotowoltaikę. W ramach naszej działalności znajduje się:

dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
• program ,,Mój prąd”,
ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
„Agroenergia” dla rolników,
• ulga dla rolników.

Naturalna technologia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!