Mikroinstalacja dachowa Nowy Sącz

Spis treści:

  1. Krótki opis.
  2. Czy fotowoltaika się opłaca?
  3. Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
  4. Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
  5. Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.
  6. Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.

Nowy Sącz jest jednym z najstarszych miast w Małopolsce. Został założony w 1292 r. i jeszcze tego samego roku uzyskał prawa miejskie. Zamieszkuje go prawie 85 tysięcy osób, którym Greenenerga Polska oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki.
Mikroinstalacja dachowa Nowy Sącz.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w domu i zasila go całkiem za darmo nawet zimą. Jak to możliwe skoro panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, których zimą jest bardzo mało? Jest to zasługa nadwyżki prądu, która jest przekazywana do sieci i magazynowa u dostawcy, aby 70% lub 80% z niej wykorzystać w późniejszym okresie. Dlatego mikroinstalacja dachowa Nowy Sącz to mechanizm działający cały rok bez przerwy, który dostarcza naturalny i darmowy prąd.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Mieszkanie w bloku to powszechny wybór mieszkańców miast. Jednak wybór ten nie musi wiązać się z rezygnacją z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Mikroinstalacja umieszczona na balkonie może dostarczać do Twojego mieszkania naturalny i darmowy prąd jeśli tylko złożysz odpowiednie dokumenty. Mikroinstalacja dachowa Nowy Sącz

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Piece, spaliny, konwencjonalne źródła energii – wszystko to sprawia, że nie mamy czym oddychać. Problem smogu jest coraz poważniejszy, czas zacząć z nim walczyć. Istnieją nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możemy poprawić jakość powietrza, jest to np. gruntowa pompa ciepła czy powietrzna pompa ciepła. Instalacja fotowoltaiczna, którą profesjonalnie montujemy, eliminuje zużycie paliw stałych i w zamian oferuje naturalne ogrzewanie na podczerwień. Wszystko po to, aby móc znów oddychać pełną piersią.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Komfort naszych Klientów jest dla nas równie ważny jak jakość naszych usług. Dlatego Greenenerga Polska przejrzała oferty banków i firm leasingowych, aby Klientom, którzy powierzą nam zamontowanie instalacji fotowoltaicznej, móc zaproponować najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej). Dopasowujemy raty indywidualnie dla każdego, aby panele fotowoltaiczne na raty nie obciążały budżetu naszych Klientów.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Aby inwestycja w panele fotowoltaiczne była jeszcze przyjemniejsza, Greenenerga Polska proponuje szereg dofinansowań. W ramach naszej działalności znajduje się:

dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
• program ,,Mój prąd”,
ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
„Agroenergia” dla rolników,
ulga dla rolników.

Nowy Sącz z nową energią. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!