Mikroinstalacja dachowa Biłgoraj.

Biłgoraj to miasto, które zostało założone w 1578 r. Powstało z niczego, aby wzmocnić prestiż i majątek rodu Gorajskich. Obszary porośnięte gęstymi lasami, których pozostałością jest wciąż rozległa Puszcza Solska. Zostały one przysposobione przez człowieka, który korzystając z darów natury stworzył tam swój pierwszy dom. Obecnie miasto zamieszkuje ponad 27000 mieszkańców. Mogą oni wybrać najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki, aby ekologicznie i ekonomicznie budować swoje domy.

Czy fotowoltaika się opłaca?

W Biłgoraju średnia roczna temperatura powietrza wynosi około 7,6 °C. Promienie słoneczne są wyłapywane przez panele fotowoltaiczne, a energia ze słońca od razu trafia do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa Biłgoraj działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku
W internecie pełno jest ogłoszeń związanych ze sprzedażą mieszkań w Biłgoraju. Mieszkanie w bloku ma wiele zalet m.in. to, że w sezonie grzewczym nie trzeba martwić się o to, by w mieszkaniu było ciepło. Jednak w zamian za to zwiększają się rachunki. Czy można tego uniknąć? Najlepszym rozwiązaniem jest fotowoltaika. Jednak wiele osób uważa, że panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza. W lutym 2019r. Urząd Miasta w Biłgoraju kupił dwie autonomiczne stacje do analizy parametrów jakości powietrza, którym oddychamy, ponieważ miasto boryka się z problemami smogu. Jest to problem bardzo aktualny I trudny, a żeby go zwalczyć należy zacząć już dziś od własnego domu. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dziêki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

W Biłgoraju za prąd trzeba zapłacić średnio około 160 zł. Energia elektryczna nie musi tyle kosztować – twój dom może produkować darmowy prąd. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto, ponieważ Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Będąc mieszkańcem rozwijającego się miasta, takiego jak Biłgoraj, można sobie zadawać pytanie: ,,Czy fotowoltaika się opłaca?”Odpowiedź może być tylko jedna, a liczne dofinansowania w ramach naszej działalności tylko to potwierdzają. Są to:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Naturalny i oszczędny Biłgoraj czerpiący wszystko, co dobre ze słońca. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!