Leasing na fotowoltaikę Mielec.

Mielec to miasto, które wyróżnia przemysł lotniczy. Jest to jego znak rozpoznawczy w kraju I na świecie. Tu zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze, największe przedsiębiorstwo tej branży w Polsce i jedno z większych w Europie. W tak innowacyjnym mieście nie może zabraknąć najnowszej technologii, dlatego Greenenerga Polska oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki, które będą stanowić o nowoczesności miasta.
Leasing na fotwoltaikę Mielec.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa działa tylko w słoneczne i letnie dni. Panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku. Leasing na fotowoltaikę Mielec.
Mieleckie osiedla dają dach nad głową tysiącom mieszkańców. Są to nie tylko osiedla domów jednorodzinnych, ale też bloki. Oba typy potrzebują energii, bez której nie będziemy mogli normalnie funkcjonować. Jednak wiele osób uważa, że panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Zanieczyszczenie powietrza jest groźne zwłaszcza dla osób starszych oraz dzieci. Najaktualniejsze pomiary jakości powietrza dla Mielca można sprawdzić na kilku stronach, ale to urządzenia pomiarowe nie rozwiążą tego wciąż powracającego problemu. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne Mielec.

Trudno jest wyobrazić sobie życie bez prądu. Na szczęście życie bez rachunków za prąd jest możliwe. W Mielcu za prąd trzeba zapłacić średnio około 160 zł. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Bez dofinansowań nie ma rozwoju, dlatego w ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Mielec – miejsce, gdzie rozwijają się skrzydła nowoczesności. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!