Dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne Lublin.

Lublin to miasto inspiracji, które jest największym i najprężniej rozwijającym się miastem po prawej stronie Wisły. To zaczarowane miejsce przyciągające unikalnym klimatem, bogatą architekturą i licznymi zabytkami. To właśnie tutaj historia inspiruje przyszłość, aby tworzyć lepszy świat. Dlatego Greenenerga Polska zainspirowana wizją nowocześnie naturalnego świata, oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki.  Pozwala to wykorzystywać odnawialne źródła energii w celu zwiększenia jakości powietrza oraz zmniejszenia rachunków za prąd.
Dotacja “Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne Lublin.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Lublin leży w strefie klimatu kontynentalnego wilgotnego, co oznacza, że średnia roczna temperatura waha się między 7 a 8°C i nie zawsze możemy cieszyć się słonecznym dniem. Jednak mikroinstalacja dachowa nie działa tylko w słoneczne i letnie dni. Panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Tak, więc nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Mieszkanie w dużym mieście jakim jest Lublin wiąże się z mieszkaniem w bloku. Jest to zrozumiałe, ponieważ są to budynki wydajniejsze, dzięki którym każdy ma swój własny kąt. Jednak, mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Mimo opinii, że panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Wystarczy, że złożysz odpowiednie dokumenty, a Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Każde większe miasto w Polsce, w tym Lublin, boryka się z problemem zanieczyszczonego powietrza. Sezon grzewczy i to, czym ludzie palą w piecach zwiększa natężenie szkodliwego smogu. Czas na zmiany. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

W Lublinie za prąd trzeba zapłacić około 160 zł. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierza nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Liczne dofinansowania do fotowoltaiki dla mieszkańców Lublina, okolic i nie tylko na nasze panele fotowoltaiczne to okazja, aby dbając o środowisko dwukrotnie zaoszczędzić. W ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Lublin, który inspiruje nowoczesną ekologią. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!