Mikroinstalacja darmowy prąd Kolbuszowa.

Kolbuszowa to małe miasto w województwie podkarpackim, położone nad rzeką Nil. Liczy ponad 9 tysięcy mieszkańców, którym Greenenerga Polska oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki.
Mikroinstalacja darmowy prąd Kolbuszowa.

Czy fotowoltaika się opłaca?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Wystarczy tylko zapoznać się z tym jak działa fotowoltaika. Mianowicie, panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku.
Mieszkańcy bloków w Kolbuszowej nie muszą rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca, mimo że według opinii panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dzięki którym poprawimy jakość powietrza. Niska temperatura, z którą mamy do czynienia, zmusza kolbuszowian do intensywniejszego ogrzewania swoich domów. Jest to zrozumiałe, w końcu nikt nie chce marznąć we własnym domu. Jednak niektórzy palą w piecach byle czym, czego efektem jest występowanie w atmosferze pyłów PM10 i PM2, a także benzoalfapiroenu. Są to substancje bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia, dlatego warto zainwestować w ogrzewanie z fotowoltaiki. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

Cena za prąd jest uzależniona od zużycia. W Kolbuszowej jest to średnio 160 zł. Jednak jeśli Ty nie chcesz być uzależniony od zmieniających się wciąż cen, to własna elektrownia fotowoltaiczna, produkująca prąd dla Twojego domu jest opcją dla Ciebie. Panele fotowoltaiczne na raty to darmowa energia już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej). Klienci, którzy powierza nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Najlepsze zmiany to takie, które wpływają korzystnie na środowisko i stan naszego portfela. Prąd i ogrzewanie mogą liczyć na dofinansowanie. W ramach naszej działalności znajduje się:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Czyste powietrze w Kolbuszowej. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!