Fotowoltaika dla firm Długołęka

 1. Krótki opis.
 2. Czy fotowoltaika dla firm Długołęka się opłaca?
 3. Fotowoltaika Długołęka a mieszkanie w bloku.
 4. Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza.
 5. Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.
 6. Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.

Gmina Długołęka położona jest w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Leży na szlaku komunikacyjnym PragaWrocławWarszawa, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Wraz z ośmioma innymi podwrocławskimi gminami tworzy powiat wrocławski. Bezpośrednio Gmina Długołęka graniczy z: gm. Wisznia Mała (od zach.), gm. Trzebnica (od pn.-zach.), gm. Zawonia (od pn.), gm. Dobroszyce (pn.-wsch.), gm. Oleśnica (od. wsch.) oraz gm. Czernica (od pd.) oraz miastem Wrocław (pod-zach). Aby sprostać wymaganiom tak licznej i zróżnicowanej grupie, Greenenerga oferuje tylko najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki, aby darmowa energia mogła zasilać każde mniejsze i większe gospodarstwo domowe.

Czy fotowoltaika dla firm Długołęka się opłaca?

Według statystyk klimatyczne lato, w którym średnia dobowa temperatura przekracza 15 °C trwa od końca maja do początku września. Według niektórych opinii jest to jedyny czas, w którym panele fotowoltaiczne mogą produkować wystarczającą ilość energii elektrycznej. Owszem, fotowoltaika dla firm Długołęka wyłapują promienie słoneczne, a energia ze słońca jest od razu przekazywana do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Jednak odnawialne źródła energii Długołęka mogą go zasilać również zimą dzięki nadwyżce energii. Mechanizm, w którym można odebrać 70% lub 80% wyprodukowanej wcześniej energii, pozwala na to, aby mikroinstalacja dachowa Długołęka działała nawet w najzimniejszym miesiącu, w którym natężenie słoneczne jest bardzo niskie.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku

Panele fotowoltaiczne Długołęka, które proponuje swoim Klientom Greenenerga, dopasowane są do potrzeb każdej jednostki. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania skierowane do osób fizycznych, firm, rolników oraz mieszkańców bloków, którzy nie muszą rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca Długołęka. Wystarczy złożyć odpowiednie dokumenty, aby mikroinstalacja Długołęka umieszczona na Twoim balkonie zaczęła produkować darmowy prąd Długołęka.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza

Zanieczyszczenia powietrza to bardzo aktualny temat. W Chełmie przekroczono dopuszczalne stężenie pyłu w powietrzu, ponieważ w piecach oprócz paliw stałych spalano śmieci. Jest to niedopuszczalne, gdyż szkodliwy smog wpływa niekorzystnie na zdrowie, a nawet życie człowieka. Wyjściem z tej sytuacji jest powierzenie ogrzewania domu zielonej energii, która dodatkowo obniża rachunki. Naturalne ogrzewanie na podczerwień możliwe dzięki instalacji fotowoltaicznej eliminuje zużycie paliw stałych przez co zmniejsza zagrożenie przekroczenia dopuszczalnego stężenia pyłu w powietrzu, o które z łatwością jest zimą.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne

Ceny za prąd są coraz wyższe, a wielu pewnie coraz częściej zastanawia się jak obniżyć rachunki za prąd. Odpowiedzią jest najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne lub leasing na fotowoltaikę Długołęka, które Greenenerga oferuje wszystkim, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Panele fotowoltaiczne na raty to stała kwota dopasowana do Twojego budżetu, dzięki której będziesz mógł cieszyć się darmową energią przez lata.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem

Korzystne dofinansowania do fotowoltaiki na nasze panele fotowoltaiczne to okazja, aby dbając o środowisko dwukrotnie zaoszczędzić. W ramach naszej działalności znajduje się:

 • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
 • program ,,Mój prąd”,
 • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
 • Agroenergia” dla rolników,
 • ulga dla rolników.

Długołęka zasilana zielenią. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!