Mikroinstalacja dachowa Biłgoraj.

Biłgoraj to miasto, które zostało założone w 1578 r. Powstało z niczego, aby wzmocnić prestiż i majątek rodu Gorajskich. Obszary porośnięte gęstymi lasami, których pozostałością jest wciąż rozległa Puszcza Solska. Zostały one przysposobione przez człowieka, który korzystając z darów natury stworzył tam swój pierwszy dom. Obecnie miasto zamieszkuje ponad 27000 mieszkańców. Mogą oni wybrać najlepsze panele fotowoltaiczne oraz dofinansowania do fotowoltaiki, aby ekologicznie i ekonomicznie budować swoje domy.

Czy fotowoltaika się opłaca?

W Biłgoraju średnia roczna temperatura powietrza wynosi około 7,6 °C. Promienie słoneczne są wyłapywane przez panele fotowoltaiczne, a energia ze słońca od razu trafia do sieci w Twoim domu i zasila go całkiem za darmo. Nadwyżka prądu, której nie jesteś w stanie zużyć, jest przekazywana do sieci i magazynowana u dostawcy energii, abyś mógł 70% lub 80% z niej odebrać w późniejszym okresie. Dlatego mitem jest to, że mikroinstalacja dachowa Biłgoraj działa tylko w słoneczne i letnie dni. Nawet w najzimniejszym miesiącu będziesz mógł cieszyć się naturalną i tanią energią.

Fotowoltaika a mieszkanie w bloku
W internecie pełno jest ogłoszeń związanych ze sprzedażą mieszkań w Biłgoraju. Mieszkanie w bloku ma wiele zalet m.in. to, że w sezonie grzewczym nie trzeba martwić się o to, by w mieszkaniu było ciepło. Jednak w zamian za to zwiększają się rachunki. Czy można tego uniknąć? Najlepszym rozwiązaniem jest fotowoltaika. Jednak wiele osób uważa, że panele fotowoltaiczne są dedykowane tylko dla właścicieli domów. Otóż nie. Mieszkając w bloku nie musisz rezygnować z dobrodziejstw, które oferuje energia ze słońca. Po złożeniu odpowiednich dokumentów, Twoja mikroinstalacja umieszczona na balkonie będzie produkować darmowy prąd.

Odnawialne źródła energii a zanieczyszczenia powietrza. W lutym 2019r. Urząd Miasta w Biłgoraju kupił dwie autonomiczne stacje do analizy parametrów jakości powietrza, którym oddychamy, ponieważ miasto boryka się z problemami smogu. Jest to problem bardzo aktualny I trudny, a żeby go zwalczyć należy zacząć już dziś od własnego domu. Ogrzewanie domu z paneli fotowoltaicznych, gruntowa pompa ciepła, powietrzna pompa ciepła to tylko niektóre rozwiązania, dziêki którym poprawimy jakość powietrza. Instalacja fotowoltaiczna eliminuje zużycie paliw stałych, by w zamian oferować naturalne ogrzewanie na podczerwień.

Koszt kredytu na panele fotowoltaiczne.

W Biłgoraju za prąd trzeba zapłacić średnio około 160 zł. Energia elektryczna nie musi tyle kosztować – twój dom może produkować darmowy prąd. Biorąc panele fotowoltaiczne na raty możesz cieszyć się darmową energią już za 238,21 zł\m-c brutto (dowiedz się więcej), ponieważ Klienci, którzy powierzą nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na najtańszy kredyt na panele fotowoltaiczne na rynku lub leasing na fotowoltaikę (dowiedz się więcej).

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem.
Będąc mieszkańcem rozwijającego się miasta, takiego jak Biłgoraj, można sobie zadawać pytanie: ,,Czy fotowoltaika się opłaca?”Odpowiedź może być tylko jedna, a liczne dofinansowania w ramach naszej działalności tylko to potwierdzają. Są to:

  • dotacja ,,Czyste powietrze” na panele fotowoltaiczne,
  • program ,,Mój prąd”,
  • ulga termomodernizacyjna na panele fotowoltaiczne,
  • Agroenergia” dla rolników,
  • ulga dla rolników.

Naturalny i oszczędny Biłgoraj czerpiący wszystko, co dobre ze słońca. Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość!