Pożyczka leasingowa na fotowoltaikę

Jesteś przedsiębiorcą? Pożyczka leasingowa na fotowoltaikę jest właśnie dla Ciebie.

Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi około 8250 kWh. Płacisz za prąd około 480 zł miesięcznie. Możesz już dziś wziąć swoją instalację fotowoltaiczną w pożyczce leasingowej i cieszyć się pozyskaną energią ze słońca już za 698,12 zł\m-c netto. Wyliczona rata dla przykładowej instalacji 9,9 kW o wartości 36.585,37 zł netto na okres 60 m-cy, przy wpłacie własnej 5%. ​

Jak wziąć leasing na fotowoltaikę?

Wybierasz naszą ofertę instalacji fotowoltaicznej. My pomagamy Ci uzyskać na nią finansowanie. Montujemy instalację w Twojej firmie, a Ty zamiast opłat za zużycie prądu płacisz miesięczną ratę pożyczki leasingowej. Po spłaceniu pożyczki przez kolejne lata cieszysz się z całkiem darmowej energii. Od dzisiaj nie musisz martwić się podwyżkami prądu. Darmowe ogrzewanie i energia elektryczna całkowicie się od nich uniezależni. Do zakładu energetycznego płacisz jedynie abonament.

To bardzo proste – nie musisz tracić czasu na załatwianie formalności, ponieważ załatwimy je za Ciebie. Umowę pożyczki możesz podpisać w dogodnym miejscu i terminie. Sfinansujemy każdą instalację. Od mikroinstalacji (do 50 kW) do małych instalacji (od 50 kW do 500 kW), a jeżeli chcesz zarabiać na sprzedaży energii słonecznej, pomożemy sfinansować Twoją farmę fotowoltaiczną.

Darmowa energia dla Twojej firmy?
Z nami to możliwe.

Zastąp już dzisiaj opłaty za zużycie prądu na wygodne raty, spłacaj przez kilka lat swoją własną „elektrownię słoneczną”, a następnie korzystaj z całkiem darmowej energii ze słońca.

Co nas wyróżnia?
  • doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego Klienta
  • szybka i fachowa obsługa
  • uproszczone procedury
  • niski wkład własny
  • okres umowy pożyczki do 96 miesięcy

Chcesz skorzystać z oferty pożyczki leasingowej? Zapytaj o szczegóły naszego doradcę

Bądź Eko i razem z nami zadbaj już dziś o naszą planetę. Ogranicz emisję CO2 do atmosfery poprzez korzystanie z energii słonecznej. Zadbajmy razem o naszą przyszłość!