Leasing dla firm na fotowoltaikę

Jesteś przedsiębiorcą?

Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi około 8250 kWh,a za prąd płacisz około 480 zł miesięcznie. Już dziś możesz wziąć leasing dla firm na fotowoltaikę i cieszyć się pozyskaną energią ze słońca już za 606,07 zł\m-c netto. Wyliczona rata dla przykładowej instalacji 9,9 kW o wartości 36.585,37 zł netto na okres 60 m-cy, przy wpłacie własnej 5% i wartości wykupu 14,25%.

Co nas wyróżnia?
  • doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego Klienta
  • szybka i fachowa obsługa
  • uproszczone procedury
  • niski wkład własny
  • okres umowy leasingu do 84 miesięcy

Chcesz skorzystać z oferty leasingu? Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Jak to działa?

Wystarczy, że wybierzesz naszą ofertę instalacji fotowoltaicznej. My zajmiemy się resztą. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych, zajmiemy się montażem instalacji w Twojej firmie. A Ty zamiast opłat za zużycie prądu zapłacisz jedynie miesięczną ratę leasingu.

Po spłaceniu leasingu przez kolejne lata cieszysz się z całkiem darmowej energii. Od dzisiaj nie musisz martwić się podwyżkami prądu, gdyż z nami całkowicie się od nich uniezależniasz. Do zakładu energetycznego płacisz jedynie abonament.

To bardzo proste – nie musisz tracić czasu na załatwianie formalności, ponieważ załatwimy je za Ciebie. Umowę leasingu możesz podpisać w dogodnym miejscu i terminie. Sfinansujemy każdą instalację. Od mikroinstalacji (do 50 kW) do małych instalacji (od 50 kW do 500 kW). A jeżeli chcesz zarabiać na sprzedaży energii słonecznej, pomożemy sfinansować Twoją farmę fotowoltaiczną.​

Bądź Eko i razem z nami zadbaj już dziś o naszą planetę ograniczając emisję CO2 do atmosfery poprzez korzystanie z energii słonecznej. Zadbajmy razem o naszą przyszłość!