Kredyt na fotowoltaikę

Darmowy prąd dla Twojego domu? Z nami to możliwe. 

Zastąp już dzisiaj opłaty za zużycie prądu na wygodne raty, spłacaj przez kilka lat swoją „domową elektrownię słoneczną”, a następnie korzystaj z całkiem darmowej energii ze słońca.

Twoja instalacja fotowoltaiczna już za 238,21 zł\m-c*

Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi około 2800 kWh, płacisz za prąd około 160 zł miesięcznie. Możesz już dziś wziąć panele fotowoltaiczne na raty i cieszyć się pozyskaną energią ze słońca już za 238,21 zł\m-c brutto.

Wyliczona rata dla przykładowej instalacji 3,3 kW o wartości 14.900 zł brutto na okres 60 m-cy przy wpłacie własnej 10% .

Jak to działa?

Zdobądź dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych, wykonując kilka prostych kroków. Wystarczy, że wybierzesz naszą ofertę instalacji fotowoltaicznej, a my pomożemy Ci uzyskać na nią finansowanie, zamontujemy ją w Twoim domu, a Ty zamiast opłat za zużycie prądu zapłacisz jedynie miesięczną ratę kredytu. Po spłaceniu kredytu przez kolejne lata będziesz mógł cieszysz się z całkiem darmowej energii. Już nie musisz martwić się podwyżkami prądu, gdyż z nami całkowicie się od nich uniezależniasz. Do zakładu energetycznego zapłacisz jedynie abonament.

To bardzo proste – nie musisz tracić czasu na załatwianie formalności, ponieważ załatwimy je za Ciebie. Umowę kredytu możesz podpisać w dogodnym miejscu i terminie.


Co nas wyróżnia?
  • doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego Klienta
  • szybka i fachowa obsługa
  • niski wkład własny
  • okres umowy kredytu do 144 miesięcy

Chcesz skorzystać z oferty kredytu na fotowoltaikę? Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

 

Bądź Eko i razem z nami zadbaj już dziś o naszą planetę ograniczając emisję CO2 do atmosfery poprzez korzystanie z energii słonecznej. Zadbajmy razem o naszą przyszłość!

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,51%, całkowita kwota kredytu brutto (bez dodatkowych kosztów) wynosi 13.400 zł, całkowita kwota do zapłaty 14.292,33 zł, oprocentowanie oparte na stawce WIBOR3 wynosi 2,62%. Rata kredytu na okres 60 m-cy wynosi 238,21 zł brutto. Wysokości rat mogą ulec zmianie w zależności od ceny instalacji. Przykładowa kalkulacja obliczona na podstawie instalacji o wartości 14.900 zł brutto.