Ulga dla rolników na mikroinstalacje

Jesteś rolnikiem?

Ulga dla rolników na mikroinstalacje. Nie płać podatku rolnego nawet przez 15 lat!

Jak to możliwe?

Przy zakupie naszej instalacji fotowoltaicznej oszczędzasz nie tylko na rachunkach za prąd, ale przysługuje Ci również odliczenie fotowoltaiki od podatku rolnego. To aż 25% wartości inwestycji! Jest to możliwe dzięki uldze inwestycyjnej dla właścicieli gruntów, którzy są płatnikami podatku rolnego. Wystarczy, że przedstawisz rachunek za wykonaną instalację na terenie gminy, w której położone są grunty rolne, za które płacisz podatek. Twoje odliczenie może trwać maksymalnie do 15 lat. Natomiast rolnicy, którzy są płatnikami podatku VAT mogą go odliczyć w całości, czyli mają korzyść do 23%. Ulgi nie można łączyć z innymi dotacjami ze środków publicznych.


Bądź eco i razem z nami zmieniaj przyszłość

W czasach ciągłych podwyżek cen za energię elektryczną coraz więcej osób i firm sięga po alternatywne rozwiązania celem uniezależnienia się od firm energetycznych. Jednym z takich sposobów jest właśnie montaż innowacyjnych paneli fotowoltaicznych, które będą działały przez wiele lat i produkowały darmowy prąd.
Wielu Klientów już doceniło nasze rozwiązania i czerpie korzyści z ekologicznej energii – Ty też możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie lepszą przyszłość. Dzięki nam możesz również przyczynić się do poprawy jakości powietrza, co jest bardzo ważne dla nas i naszych najbliższych.
Zapraszamy też do skorzystania z dodatkowych form finansowania dla rolników. Nasi doradcy pomogą w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pozyskaniem kredytu lub pożyczki na preferencyjnych warunkach.